Кавова Гільдія

Інтернет-магазин кави та кавового обладнання
пн-пт: з 9:00 до 18:00
сб-нд: онлайн
phone_android
local_grocery_store

Як продовжити життя вашої автоматичної кавомашини

Чистіть машину
Чим більше ви варите каву - тим сильніше осад кавових масел на варочном блоці. Ці масла можуть не тільки погіршити смак напою, а й скоротити термін служби кавоварки. Тому раз на тиждень рекомендується діставати варильний блок і промивати його під струменем холодної води, вичищаючи пензликом залишки меленої кави. Багато часу це не займе, але така елементарна профілактика дозволить уникнути різних серйозних проблем.

видаляйте накип
Сучасні кавомашини мають функцію автоматичного очищення від накипу. Продовжувати варити каву після того, як апарат написав, що необхідно провести видалення накипу - все одно, що їздити на автомобілі після того, як на приладовій панелі загорівся індикатор «замініть масло». Не чекайте - проводите декальцинацію негайно. Для цього необхідно використовувати спеціальне фірмове засіб, суворо дотримуючись інструкції по експлуатації. Проводити очистку від накипу доведеться тим рідше, ніж більш якісну воду ви використовуєте. Та й на смак кави вона впливає дуже сильно! Тому завжди заливайте в машину чисту бутильовану воду або, в крайньому випадку, воду з-під фільтра.

очищайте кавомолку
Автоматична кавоварка зазвичай має вбудовану кавомолку. Небажано використання ароматизованих або обсмажених в цукрі кавових зерен, оскільки вони можуть забити кавомолку, а повна її чистка можлива лише в сервісному центрі і вимагає розбирання машини. Але навіть якщо ви не використовуєте «липкі» зерна - все одно час від часу вбудовану кавомолку необхідно очищати. Ні в якому разі не намагайтеся промити її водою - це згубно. Для очищення необхідно використовувати спеціальні гранули, які засипаються всередину. Після очищення рекомендується перші кілька чашок кави зварити і вилити, щоб промити машину від залишків засобу.