Кавова Гільдія

Інтернет-магазин кави та кавового обладнання
пн-пт: з 9:00 до 18:00
сб-нд: онлайн
phone_android
local_grocery_store

Про нас

Дорогий друже, любиш каву так як любимо її ми? Хочеш купувати її в інтернеті, але втомився переплачувати за свій улюблений напій. Нам теж це набридло! Ми компанія, яка багато років займається обсмажуванням кави в дуже великих кількостях. Для забезпечення якісного обсмажування працюємо на німецькому газовому обладнанні, починаючи з 2012 року щомісяця відвантажуємо десятки тонн свіжообсмаженої кави по всій Україні. До створення цього інтернет магазину ми поставляли кави тільки оптом від 100 кг і вище.

Упевнений, що ти вже не раз пив каву обсмажену у нас, але тільки не знав цього, оскільки ми поставляємо його під різними торговими марками наших оптових клієнтів. Скільки разів через роботи тільки з оптом ми відмовляли своїм потенційним клієнтам, які просили нас про можливість купити 1, 5, 10, 30 кг? — Незліченна безліч! І нарешті те, ми змогли налаштувати всі процеси у себе на виробництві так, що у нас з'явилася можливість стати ближче до тебе і запропонувати свіжий кави який ти любиш безпосередньо з нашої обсмажування за дуже хорошою ціною.

У нас на складі завжди більше 20 моносортів кави у великій кількості. Також ми робимо різні купажі (суміші арабіки і робусти) в різному процентному співвідношенні для того, щоб ти зміг знайти саме ту каву, який до душі саме тобі! «Кавова гільдія» це стабільно хорошу якість за найкращою ціною!